Paweł Miłoś • Centrum Fizjoterapii "GAMI"

powrót Mielec Trening + Terapia SpiroTiger Paweł Miłoś • Centrum Fizjoterapii "GAMI"

t: +48 506 855 833

centrumgami.pl

p_milos_wiz

O MNIE:

 

•  Fizjoterapia to moja pasja. Czerpię ogromną satysfakcję z mojego zawodu, który daje innym możliwość powrotu do zdrowia, do formy, polepsza jakość życia. W trosce o najwyższy poziom rehabilitacji stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz wiedzę którą zdobywam uczestnicząc w kursach, warsztatach i szkoleniach. Posiadam specjalistyczne umiejętności terapeutyczne potwierdzone licznymi certyfikatami.

PRACA Z PACJENTAMI:

 

•  Najważniejsze dla mnie jest holistyczne podejście do pacjenta i dopasowanie odpowiedniego cyklu leczenia do jego indywidualnych potrzeb. Każdemu poświęcam pełną uwagę, wykorzystuję niezbędną ilość technik i ćwiczeń, potrzebnych w leczeniu. Poprawa stanu zdrowia fizycznego moich pacjentów oraz polepszenie ich samopoczucia daje mi ogromną satysfakcję i spełnienie.

O SPIROTIGER:

 

•  W swojej pracy wciąż poszukuję nowych i bardziej efektywnych technik, metod, urządzeń, które umożliwią bardziej efektywne metody leczenia. Spirotiger to odpowiedź na moje poszukiwania. Według mnie to świetne uzupełnienie specjalistycznej rehabilitacji oraz codziennego treningu. To rewelacyjna terapia oddechowa o szerokim spektrum działania.